Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia

najnowsze technologie

Zapraszamy 16 listopada 2023 r na spotkanie networkingowe w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia w  Nicolaus Bank Cafe, na parterze budynku przy ul. Sportowej 18/20. Miejsce spotkania to inspirująca  przestrzeń stworzona przez laureata znaku Made in Toruń.

Tematem przewodnim spotkania będą najnowsze trendy w rozwoju technologicznym oraz wykorzystanie ich potencjału w przedsiębiorstwach, szczególnie bankowości. Dowiemy się jakie usługi zostaną wprowadzone dla klientów oraz jak możemy zastosować najnowocześniejsze rozwiązania cyfrowe, takie jak biometria, chmura obliczeniowa, wdrożenie strategii paperless czy technologii blockchain.

Dyrektor Zespołu marketingu Nicolaus Bank – Grzegorz Wojciechowski, opowie o przyszłości bankowości oraz wskaże jak technologia może służyć jasnej stronie mocy.

Z kolei technologia w służbie ciemnej strony mocy oraz przykłady fraudów w ubezpieczeniach – to tematy, które poruszy podczas spotkania Piotr Majewski – wykładowca z Uniwersytetu WSB Merito Toruń, doktor nauk ekonomicznych, ekspert z dziedziny ubezpieczeń.

Łukasz Ozimek - Dyrektor Operacyjny EXEA zagłębi się w temat Cyberbezpieczeństwa w chmurze obliczeniowej: nowych technologii i trendów. Nicolaus Bank jest pierwszym w Polsce bankiem działającym w 100% z chmury obliczeniowej.

Spotkanie zaplanowano w niezwykłym miejscu, które powinien znać każdy przedsiębiorca w Toruniu – przestrzeń idealna do pracy, na spotkania biznesowe oraz nieformalne rozmowy przy doskonałej kawie czy kieliszku wyselekcjonowanego wina. Można tam uzyskać dostęp do profesjonalnego doradztwa finansowego oraz skorzystać z Hushoffice (kabiny akustycznej). W kawiarni organizowane są spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, warsztaty oraz wydarzenia artystyczne.

Spotkanie przy kawie - obowiązują zapisy.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Spotkanie networkingowe: Najnowsze technologie – szanse i zagrożenia

Data: 16.11.2023, godz. 12:00- 14:30

Miejsce: Nicolaus Bank Cafe, ul. Sportowa 18/20

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich