Nasza rzeczywistość jest cyfrowa

nasza rzeczywistosc jest cyfrowa

Technologiczne rewolucje przekształcają współczesną obsługę klienta. W pogoni za zmieniającą się rzeczywistością przedsiębiorcy muszą sięgać po najnowocześniejsze rozwiązania, by sprostać wymaganiom klientów a także ułatwić i usprawnić swoją pracę. Jak skutecznie wdrażać cyfrowe rozwiązania w swoim biznesie dowiecie się podczas spotkania 14 listopada – „Nasza rzeczywistość jest cyfrowa”.

 

Kolejne wydarzenie organizowane przez Centrum Wsparcia Biznesu w ramach 16. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przybliży nam zagadnienia związane z podpisem i pieczęcią elektroniczną oraz zmianami w obsłudze i komunikacji z klientem na odległość. Dowiemy się o bezpieczeństwie stosowania podpisu elektronicznego i pieczęci elektronicznej oraz ich praktycznych zastosowaniach w dokumentach. Drugim z tematów będzie nowoczesna obsługa klienta – uwzględniająca zmiany w procesach i sposobach komunikacji, głównie tych związanych z działaniem zdalnym.

 

Swoją wiedzą z zakresu rozwiązań cyfrowych w działaniu przedsiębiorstw podzielą się eksperci z KIR oraz PKO Banku Polskiego.

 

ZAPISZ SIĘ

 

KIR - technologiczny integrator rozwiązań wspierających budowę cyfrowej gospodarki.

Firma od ponad 30 lat odpowiada za utrzymanie i rozwój systemów rozliczeń międzybankowych. Buduje także usługi przeznaczone dla przedsiębiorstw komercyjnych i administracji publicznej. Tworzy między innymi rozwiązania służące bezpiecznej wymianie informacji i otwartej bankowości – zdalne potwierdzanie tożsamości – mojeID oraz kwalifikowany podpis elektroniczny – mSzafir.

 

PKO Bank Polski – od 100 lat codziennie dostarcza rozwiązania finansowe, dlatego rozumie potrzeby Polaków i polskich firm. Konsekwentnie zmienia się, inwestuje w rozwój i odpowiedzialnie wdraża nowoczesne technologie, aby umożliwić klientom wygodne zarządzanie finansami w każdym miejscu i czasie.

 

Spotkanie „Nasza rzeczywistość jest cyfrowa”

Data: 14.11.2023 godz. 10:00- 13:00

Miejsce: Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro, ul. Konopnickiej 13.

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich