Sala Biurowa - nowe pomieszczenie dla wynajmujących!

1

Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro udostępnia najemcom nowe pomieszczenie! Placówka, której operatorem jest Centrum Wsparcia Biznesu, do swojej oferty wprowadza Sale Biurową na pracę organizacyjną ngo.

Na zainteresowane organizacje czekają pomieszczenia gotowe do rezerwacji: sala kanapowa przeznaczona na spotkania nieformalne, sala warsztatowa przeznaczona na warsztaty i szkolenia, sala skrzynkowa z regałami na korespondencję z zamkami szyfrowymi, sala komputerowa, przeznaczona do pracy przy biurkach, pokój zwierzeń do spotkań indywidualnych i doradztwa oraz pomieszczenie socjalne. Nowością dla wynajmujących będzie dodatkowe pomieszczenie udostępniane na pracę organizacyjną dla ngo.

sala biurowa

Sala Biurowa to nowo udostępniania przestrzeń o powierzchni 30 m2. Pomieszczenie wyposażone w biurka, krzesła biurowe, komodę i tablicę magnetyczną to doskonała propozycja dla ngo szukających miejsca na swoją siedzibę oraz pracę organizacyjną. Przestrzeń sprawdzi się również w roli idealnego miejsca do obsługi klientów odwiedzających daną organizację.

sala biurowa2

Dziś w pomieszczeniach Inkubatora swoje pierwsze kroki w świecie organizacji pozarządowych stawia już ponad 60 ngo’sów. Ta innowacyjna koncepcja zachęciła organizacje do przeprowadzenia w Centrum 472 spotkań na łączny czas 1837 h. Inkubator dla NGO wspiera aktywność mieszkańców Torunia zrzeszonych w grupach inicjatywnych, realizujących zadania własne gminy, w szczególności młodych (maksymalnie dwuletnia działalność) i nieposiadających bazy lokalowej.

Z uwagi na obecnie panujące obostrzenia związane z COVID-19, wprowadzone zostały ograniczenia liczby osób przebywających w jednym czasie w pomieszczeniu – w Sali Biurowej może przebywać do 5 osób.

Zainteresowane ofertą organizacje uzyskają informacji na stronie www.2pietrotorun.pl, a także pod numerem 56 611 89 26.

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich