Spędź „Popołudnie z prawnikiem”

popołudnie z prawnikiem

Zapraszamy na „Popołudnie z prawnikiem” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Kolejne wydarzenie organizowane przez Centrum Wsparcia Biznesu, związane będzie ze sposobami rozstrzygania spraw majątkowych małżonków.

 

Mecenas Włodzimierz Marczuk oraz mecenas Anita Konopka – Czubak z Kancelarii Adwokackiej Marczuk Adwokaci podzielą się swoją wiedzą dotyczącą skutecznych metod dochodzenia roszczeń i odpowiedzialność z majątku wspólnego małżonków za zobowiązania zaciągnięte w ramach działalności gospodarczej.

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. kwestie związane z możliwymi sposobami rozstrzygania swoich praw wykorzystując drogę cywilną, jak i karną, metody ochrony majątku wspólnego przez ewentualną egzekucją ze strony wierzycieli czy intercyzy, na którą decyduje się coraz więcej małżeństw.

Wydarzenie bezpłatne.

Obowiązują zapisy – ZAPISZ SIĘ

AKCMecenas Anita Konopka-Czubak jest adwokatem i mediatorem, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Prowadzi Kancelarię Adwokacką, specjalizującą się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego, oraz w sprawach z zakresu prawa rodzinnego oraz medycznego. Świadczy usługi prawne między innymi na rzecz Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

 

WMMecenas Włodzimierz Marczuk jest adwokatem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i mediatorem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Prowadzi Kancelarię Marczuk Adwokaci w Toruniu, świadczącą usługi prawne zarówno na rzecz spółek prawa handlowego, jak i przedsiębiorców, działających w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Mecenas Włodzimierz Marczuk posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, karnych oraz gospodarczych.

 

 

Spotkanie „Popołudnie z prawnikiem”

Data: 14.11.2023 godz. 14:00- 16:30

Miejsce: Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej 2.Piętro, ul. Konopnickiej 13.

Oferta TCAL

udostępnianie
adresu

udostępnianie
pomieszczeń

udostępnianie sprzętu
i wyposażenia

działania edukacyjne
i wspierające

promocja postaw
obywatelskich